O nás

Vo všetkom čo robíme silno veríme, že úspech sa dosahuje po častiach, krok za krokom, kilometer za kilometrom. Náš úspech znamená úspech Vášho podnikania, ktorému dnes chýba už iba jedno : náhradné diely.

Všetky naše zdroje sústreďujeme na rozširovanie nášho sortimentu náhradných dielov na centrálnom sklade v Litve a všetkých našich pobočkách na Slovensku takým spôsobom, že aj dokonca veľmi nepoužívané a neštandardné - exotické diely, ktoré potrebujete, sú Vám už plne k dispozícií.

Náš profesionálny tím obchodno-technických poradcov s pomocou IT databázy náhradných dielov za 30 rokov našich skúseností v tomto sektore je plne pripravený a schopný násť akýkoľvek požadovaný náhradný diel, ktorý potrebujete ihneď.

Neustále pracujeme na aktívnom počúvaní našich klientov z pohľadu ich potrieb a požiadaviek a sme veľmi flexibilný aby sme zabezpečili pre klientov všetky potrebné výhody.

Naša história

Skuba group sa zrodila vo Vilniuse, Litva v roku 1992. Litovské slovo "Skuba" znamená byť v rýchlosti, presne tak, ako rýchlo sme pre Vás pripravený zabezpečiť chýbajúci náhradný diel. Počas niekoľko nasledujúcich rokov sa Skuba group rozšírila do viacerých krajín v Európe a dnes sme prítomný už v 17 krajinách.

SKUBA SLOVAKIA s.r.o. vznikla v auguste 2011 na centrále v Bratislave a počas nasledujúcich pár rokov sme vytvorili sieť 6 pobočiek s profesionálnym tímom obchodno-technických poradcov. V spolupráci s Vami sme sa stali lídrom v predaji náhradných dielov LKW na západnom Slovensku, kde máme 5 pobočiek a jednu vo Zvolene.

V najbližších 3 rokov budeme zakladať aj ďalšie pobočky na strednom a východnom Slovensku, aby sme boli bližšie k našim zákazníkom.a ešte viac

Náš centrálny sklad vo Vilniuse funguje na ploche 65 000 metrov štvorcových. Všetky skladové operácie sú riadené v rámci LEAN prevádzkového systému na zabezpečenie kontinuálneho rozvoja všetkých potrebných procesov pre našich zákazníkov.